MAMA je anjel, ktorý žije na zemi.
MAMA to je krásna dáma, ktorá život dala mi.
Ďakujem Ti za úsmev, ktorý mi denne dávaš.
Ďakujem Ti, že si vždy pri mne a ľúbiť ma neprestávaš.
MAMA, najkrajšie slovo na perách ľudstva
-Kahil Gibran-
Na tento krásny a výnimočný deň sa tešili aj naše deti z ŠKD, pretože chceli obdarovať a potešiť svoje mamičky. Malou pozornosťou, ktorú si deti samé vyrábali, chceli poďakovať svojim mamkám za ich starostlivosť, trpezlivosť, obetu a lásku, a za všetko, čo pre nich robia. Deti boli veľmi kreatívne. Vyrábali rôzne kvietky, pohľadnice, listy, srdiečka, radosť pozerať. Deťom sme pri práci pomáhali, aby ich práce boli podľa ich predstáv. Verím, že sa to mamkám páčilo.
Vychovávateľky ŠKD


